Z Asią spotkałam się już po raz kolejny. Najpierw miałam okazję fotografować jej córeczki z okazji ich urodzin. W zeszłym roku umówiłyśmy się na sesję rodzinną gdzie dodatkowo towarzyszył nam szwagier Asi wraz z rodziną. Zdjęcia miały być przeznaczone na kalendarz dla wspólnych rodziców 🙂 Wspaniały pomysł na spersonalizowany, pamiątkowy prezent. Tym razem nasze spotkanie to sesja ciążowa, bardzo kobieca i zmysłowa.

Spotkałyśmy się dosłownie w ostatniej chwili, gdyż parę dni po sesji dziewczynka nr 3 była już na świecie. Z wyjątkową przyjemnością uwieczniłam Asię z jej brzuszkiem – to promieniejące ciepło i oczekiwanie na maluszka aż bije po oczach.

Naszym celem było upamiętnienie tych 9 miesięcy wyczekiwania na kolejny cud narodzin. Każda z nas ma takie swoje domowe zdjęcia, jednak czasem warto oddać się w profesjonalne ręce, aby chociaż raz mieć nieco inne, trochę bardziej artystyczne zdjęcia. Każda kobieta będąca w ciąży wygląda niezwykle kobieco i fotografowanie tej pewności siebie, tej miłości do maleństwa będącego pod sercem jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

Dziękuję, że mogłam być częścią tej historii i mogłam zapisać te ostatnie chwile wyczekiwania 🙂

IMG_2659 IMG_2629 IMG_2671 IMG_2688

 

The following two tabs change content below.

Krysia Sudoł

Krysia Sudoł- pasjonatka fotografii, którą odkryła wraz z narodzinami dzieci. Uwielbia uczyć się a potem przekazywać swoja wiedzę innym. Instruktor Akademii Fotografii Dziecięcej i akredytowany fotograf dziecięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *