Tak więc którąś piękną wieczorową porą miałam okazję sfotografować tę przemiłą panienkę. Sesja  inspirowana była jedną  jej ulubionych książeczek „Alicja w krainie czarów”. W tym przypadku temat był wyjątkowo wdzięczy 🙂

Sesja inspirowana

To jedna z sesji „Zatrzymaj chwile” kiedy razem planujemy sesję dedykowaną tylko Twojemu dziecku. Taka sesja inspirowana charakteryzuje się tym, że wybieramy temat, motyw który jest bliski Twojemu dziecku. Inspirację może stanowić wszystko: ulubiona bajka, książka, bohater, czynność, zabawka,  czy też przyzwyczajenia 🙂

Jako mama trójki dzieci wiem jak różne zainteresowania mają dzieci i jak każde z nich jest warte zapamiętania. Te ich, czasem małe dziwactwa, są dla mnie tym co je określa. Dokumentuję to bo chcę mieć pewność, że za x lat będę im mogła o tym opowiedzieć i nawet pokazać jacy kiedyś byli. nie tylko jak wyglądali, ale co ich interesowało. Moje najstarsze dziecię odkąd skończyło 2 lata niezmiennie interesuje się zwierzętami. Środkowe bardzo lubi łakocie, które ma dość ograniczone z różnych powodów. Do tego lubi serię książek „Basia” (które nota bene bardzo polecam!.) Zatem wspólnie wybrałyśmy temat sesji inspirowanej, której efekty możesz zobaczyć we wpisie Panienka i słodycze. najmłodsze z kolei uwielbia wszystko chować do tysięcy toreb, które często idą z nią na spacer lub do przedszkola.

Alicja w Krainie Czarów

Jak już pisałam akurat ta panienka lubi tą książkę. To świetny temat na sesję inspirowaną, gdzie mamy zwierzęta, podwieczorki, ładną sukienkę i urocza modelkę. Moja Alicja była zachwycona, że może zjeść ciasteczko 🙂 i wypić sok mimo, że zmieniła się jej wielkość. Sama obecność ulubionego białego królika- choć w tym przypadku bardziej króliczki- i inscenizacja stanowiło świetną zabawę.

Jak widzicie nastrój Alicji dopisywał i zdjęcia bardzo się jej spodobały.  Zawisną w jej pokoju, aby przypominać jej te mile spędzone popołudnie.

Alicjo, dziękuję za czas i wspólną podróż do krainy czarów. Było mi bardzo miło spędzić czas z Tobą 🙂

Alicja

The following two tabs change content below.

admin

Ostatnie wpisy admin (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *