Pewnego ciepłego majowego dnia miałam okazję spotkać się z Agatą i jej mężem na sesji ciążowej, którą planowałyśmy już od jakiegoś czasu, ale niestety pogoda nam nie sprzyjała.

Z Agatą miałyśmy  okazję poznać się podczas innej sesji ciążowej i miałam na tyle szczęścia, że Agata postanowiła  zaufać mi  i również oddać się w moje ręce.  Dzięki temu  mogłam towarzyszyć jej i jej mężowi w tych ostatnich chwilach oczekiwania na ich synka.

Agata jako osoba otwarta, pełna ciepła i serdeczności nie miała większych problemów z oswojeniem się z aparatem. Co innego Rafał, który na początku wydawał się nieco nieufny. Jednak w miarę upływu czasu miałam wrażenie, że nieco rozluźnił się i całkiem przyjemnie spędził te półtorej godziny 🙂 Fakt, pewnie nie jest to marzenie faceta na spędzanie w ten sposób  słonecznego wieczoru, ale raz na jakiś czas przecież można się poświęcić dla ukochanej żony. Zwłaszcza, że już wkrótce jej uwagę odwracać będzie inny mały człowieczek.

Na zdjęciach, w momentach które miałam okazję uwiecznić, widać niezwykłą czułość i miłość Rafała i Agaty.

Dziękuję serdecznie za tą możliwość spędzenia z Wami czasu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia z Waszymi Synkiem 🙂

 

The following two tabs change content below.

admin

Ostatnie wpisy admin (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *