Jeżeli przeczytaliście mój poprzedni wpis czym różnią się mini sesje od regularnej sesji to wiecie jakie mamy różnice między tymi dwiema sesjami. Jeżeli jeszcze tego nie wiecie – zapraszam do przeczytania poradnika Mini sesja vs. regularna sesja- różnice. Poniżej 5 powodów dla których warto wybrać mini sesję zamiast pełnej sesji:

click here(1)  Wybrany fotograf

Jeżeli koniecznie chcesz mieć sesję u tego konkretnego fotografa, bo uwielbiasz jego zdjęcia i całą osobowość (tak, to ma duże znaczenie- bo powinno się Wam dobrze współpracować, bo powinnaś mieć do niego zaufanie, bo powinnaś oprócz typowego skrępowania osoby przed sesją wierzyć, że fotograf Ci pomoże, wytłumaczy i pokieruje) a on na przykład nie ma w najbliższym czasie wolnych terminów na pełną sesję, to dobry sposób na sesję z nim, jeżeli tylko fotograf oferuje takie sesje.

mini sesję

click here(19)  Finanse

 Jeżeli nie masz nakładów finansowych na pełną sesję a marzysz o pięknych zdjęciach  to mini sesje to dobry sposób. Możesz mieć parę ładnych zdjęć, za stosunkowo niewielkie pieniądze.

click here(4)   Szybka pamiątka

 Jeżeli chcesz mieć właśnie parę zdjęć sezonowych na pamiątkę, na kartkę świąteczną to dobry sposób gdyż często temu właśnie służą głównie mini sesje.  Dodatkowo takie zdjęcia dostaniesz dużo szybciej niż zdjęcia z regularnej sesji- jest ich mniej co oznacza też mniej pracy dla fotografa- przez co szybszą realizacje zlecenia.

click here(23) Łatwa w zaplanowaniu

Jeżeli nie lubisz przebierania, myślenia o stylizacjach  i  Ciebie lub Twoje dziecko męczy pozowanie, mini sesja to dobry wybór, bo jest krótka i w przeważnie w  jednym stroju.  Nie musisz martwić się w co masz się przebrać. Nie potrzebujesz dużo czasu na spotkanie. Jeżeli to mini sesja dziecięca jest duża szansa, że Twoje dziecko bez problemu wytrzyma te plus minus 30 min. i nie będzie za bardzo marudziło.

click here(20) Tematyczne mini sesje

Jeżeli sesja jest akurat tematyczna i idealnie wpasowuje się w Twoje potrzeby to jest to dobry wybór po raz 5 ! Co mam na myśli?  To, że np. ogłaszam mini sesje inspirowane Krainą Lodu a Ty masz -tak się przypadkiem składa- dwie urocze fanki tej bajki. Cóż za cudowny pomysł na prezent i na uwiecznienie tej fazy w życiu Twoich dzieci. Przebieranki, pozowanie i potem wspólne spędzenie czasu z mamą – bezcenne ! Bądź tez oferowana jest sesja świąteczna a Ty chętnie wysłałabyś kartkę znajomym na której jest Twoja rodzina.

Jak więc widzicie jest trochę dobrych powodów dla których warto korzystać z oferty mini sesji 🙂

 

The following two tabs change content below.

admin

Ostatnie wpisy admin (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *