Krysia Sudoł

Nazywam się Krysia Sudoł i jestem fotografem, instruktorem oraz koordynatorką do spraw kursantek  w Akademii Fotografii Dziecięcej, która jest największą szkoła fotografii online dla Mam w Europie. Moja pasja robienia zdjęć zaczęła się wraz z narodzinami dzieci, a potem rosła w miarę robienia kolejnych kursów i samodzielnego zdobywania wiedzy. Fotografia pochłonęła mnie na dobre przekształcając się w zawód.

W Akademii od czasu do czasu prowadzę kursy, na których odpowiadam na wątpliwości Mam związane z fotografią. Dodatkowo parę razy w miesiącu prowadzę też konsultacje z Mamami, podczas których omawiam ich zdjęcia i pomagam im lepiej fotografować ich życie  rodzinne i jednocześnie rozwijać pasję jaką jest fotografia. Zatem jestem na bieżąco z problemami jakie napotykają początkujące osoby 🙂

Krysia Sudoł

 

Z wykształcenia jestem nauczycielem i dalej bardzo lubię uczyć. Dlatego blog jest połączeniem tych dwóch rzeczy: mojej potrzeby dzielenia się wiedzą z innymi, jak i fotografii. Chęć uczenia innych przejawia się w potrzebie pisania poradników na tematy fotograficzne, przekazywania tej wiedzy, którą już mam. Lubię pomagać innym, bo wiem jak to jest na początku nauki, kiedy człowiek chce, a nawet nie za bardzo wie do kogo się zwrócić. To jedna  z najtrudniejszych rzeczy: samodzielna nauka. Zatem ja jestem tu, aby Ci pomóc 🙂 Pomóc Ci w Twojej podróży w stronę lepszych zdjęć Twojej rodziny, czy po prostu fotograficznej pasji.

Mamy z którymi mam kontakt, z którymi prowadzę konsultacje fotograficzne twierdzą, że potrafię pomóc i udzielić konkretnych rad. Zatem przekonaj się sama jak jest i zostań z mną, aby dowiedzieć się więcej na temat fotografii, zdecydowanie bardziej dziecięcej. Jednak pewne zasady są takie same dla wszystkich rodzajów fotografii.

pozdrawiam Cię,

Krysia Sudoł

dyplomAKR_sudoł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *